Maszyny, Sprzęt, Chemia

Tennant 1215 małe przenośne ekstraktory o natrysku 4 bar i bardzo dobrej sile ssania. Urządzenia idealne do prania małych powierzchni, tapicerek, samochodów. Ze względu na małe wymiary i łatwość przenoszenia idealny do wykonywania usług w blokach.

Mytee Lite II średniej wielkości profesjonalny ekstraktor o ciśnieniu natrysku 9,3 bara, wyposażony w duży 3 komorowy silnik ssący i liniowy podgrzewacz roztworu. Idealny do prania średniej wielkości powierzchni, czyszczenia gorąco wodnego z dezynfekcją jak i do wspomagania dużego ekstraktora podczas czyszczenia dużych powierzchni.

Ninja Carpet Extractor potężny profesjonalny ekstraktor o ciśnieniu 34 bar posiada wbudowany podgrzewacz roztworu z regulacją temperatury w przedziale od 30°C do 95°C. Posiada zbiorniki na 50 l. i dwie trzykomorowe turbiny ssące. Maszyna ma możliwość pracy ciągłej po podłączeniu do kanalizacji i bieżącej wody.

Pile Lifter podstawowe urządzenie do okresowej pielęgnacji wykładzin. Pozwala na usunięcie głęboko wbitych w wykładzinę zabrudzeń suchych, nierozpuszczalnych. Podstawową funkcją jest jednak rozczesanie i podnoszenie runa, mające na celu przeciwdziałanie ugniataniu wykładziny w newralgicznych obszarach, takich jak ciągi komunikacyjne i obszary pod krzesłami i fotelami biurowymi.

Carpet Cleaner TM4/TM3 profesjonalne szorowarki walcowe, wykorzystywana do czyszczenia podłóg twardych oraz wykładzin na mokro i sucho.

Karcher 65/2 eco duży dwusilnikowy odkurzacz mokro-sucho.

Sebo G2 odkurzacz pionowy z obrotową szczotką używany do zbierania sierści oraz odkurzania wykładzin i dywanów o grubym zbitym runie.

Karcher BDS 33/190c szorowarka jednotarczowa wyposażona w odpowiednie akcesoria służy do doczyszczania podłóg twardych, prania dywanów i wykładzin.

FIF profesjonalne urządzenia do czyszczenia parą bardzo pomocne przy czyszczeniu wnętrz samochodów, fug oraz wszędzie tam gdzie jest mnóstwo zakamarków.

Mobilny zestaw do czyszczenia vertikali możliwość prania u klienta. Żaluzje po wypraniu są lekko wilgotne dzięki urządzeniu ssącemu i dosychają w ciągu 30 min. Zestaw zawiera urządzenie czyszczące, środki chemiczne, komplet części zamiennych do żaluzji pionowych.

Zestaw narzędzi do prania tapicerki z zewnętrznym i wewnętrznym natryskiem, zimno i gorąco wodne, dobierane odpowiednio do rodzaju obić tapicerskich.

Prochem Spotting Kit profesjonalny zestaw 9 odplamiaczy do usuwania wszystkich rodzajów plam.

Chemia profesjonalna 4 różnych producentów z UK i USA. Kompletny zestaw środków chemicznych do rozpuszczania różnych rodzajów zabrudzeń (błoto, żywność, zwierzęce, oleiste itp.) oraz do płukania różnego rodzaju włókien (wełna, bawełna, poliamid, poliester, akryl itp.)